MDV ONE-035-SP ONE – Oldalfali split klíma (3,5 kW) – Telepítéssel
Cikkszám: deal4 Kategória:
Leírás
Komplett klímamegoldás telepítéssel
Kiemelt előnyök
  • Korszerű inverteres technológia az energiatakarékos üzemelésért
  • Halk működés, ideális hálószobába, nappaliba, irodába
  • Fűtésre is alkalmas hidegebb időszakokban
  • Környezetbarát R32 hűtőközeg
  • Letisztult, modern formatervezés
  • Komplett telepítés profi szakemberekkel
Műszaki adatok
Tulajdonság Érték
Típus MDV ONE-035-SP ONE
Kivitel Oldalfali split rendszer
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Fűtőteljesítmény kb. 3,6 kW
Ajánlott helyiségméret kb. 25–40 m²
Energiahatékonyság A++ hűtés, A+ fűtés
Hűtőközeg R32
Működési módok Hűtés, fűtés, párátlanítás, ventilátor
Zajszint (beltéri) kb. 22–40 dB
Extrák Időzítő, automatikus újraindítás, kényelmi üzemmódok
A telepítés részletei
Az ár tartalmazza az alap telepítést, amely magában foglalja:
  • Helyszíni konzultáció és tanácsadás
  • Beltéri és kültéri egység felszerelése stabilan, megfelelő kondenzvíz-elvezetéssel
  • Maximum 3 méter hűtőköri csövezés és szigetelés
  • 1 db faláttörés tégla vagy panel falon
  • Elektromos bekötés meglévő konnektorba
  • Vákuumozás, szivárgásvizsgálat, próbaüzem
  • Rövid betanítás a készülék használatáról és karbantartásáról
Hol vállaljuk a telepítést
  • Budapest
  • Pest megye teljes területe
  • Szeged és környéke
Karbantartás és garancia
A készülékre és a telepítésre is garancia vonatkozik a gyártói és kivitelezői feltételek szerint.
A garancia feltétele az évenkénti karbantartás.
Hogyan rendelheti meg
Rendelés leadható webáruházunkban vagy telefonon.
További információk
Teljesítmény
2,7 kW, 3,5 kW, 5,3 kW, 2,5 kW, 4,6 kW, 3,2 kW, 2,6 kW, 2,0 kW, 5,0 kW, 3,4 kW, 5,2 kW
Értékelések
Még nincsenek értékelések.
„MDV ONE-035-SP ONE – Oldalfali split klíma (3,5 kW) – Telepítéssel” értékelése elsőként